Trasa

Wič, Wan, Radek, Olo, Metr a Klokša v Americe
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

wicanhpi píše:moznost 29.9. odnekud odletet. Podle toho planu Olowan to vypada bud na San Francisko, ci Las Vegas.
Už máme novější plán (zítra ho sem dám), mysleli jsme, že odletíš 1.10. z Las Vegas. 29. budeme na Mt. Whithney, 26. V San Francisku, 27. pred Yosemitama, 28. za nima. Ze S.F. se chystáme jet po silnici 80, 50 a 395, kde jsou nějaká malá letiště. Takže asi nejlepší máš S. F. 26. 9.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Příspěvek od Wicanhpi »

V tom pripade bych se s vami jeste podivala na Yosemity a odtud se pak vydala na nejake letiste - mozna zpatky do SF, mozna jinam, podivam se na net. Wic
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

Ahoj,
mluvila jsem se svým kamarádem, který byl USA několikrát a mám ještě pár dobrých tipů:
V Las Vegas je všechno ukrutně levný, ovšem jen od po-čt, v pátek a o víkendu jsou všechny ceny (ubytování, jídlo) dvoj až trojnásobné. U Death Valley je městečko Tecopa, kde je camp Hot springs, kde jsou ZADARMO lázně s teplými prameny, otevřeno (kromě po dopo) denně do noci. A v SF doporučoval pevnost Fort point pod červeným mostem (taky zadarmo) a hippie čtvrť Ashbury. Dál od něj mám podrobnou mapu SF a Kalifornie.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Jestli sledujete tuhle srandu:

http://zpravy.idnes.cz/vedatech.asp?r=v ... 2=vedatech

tak mám špatnou zprávu... v utažské poušti budou zachytávat sondu z vesmíru, kterou musí chytit ze vzduchu vrtulníkem... bude to probíhat ve středu, to budeme asi 2000 km odtamtud... a až se dostaneme tam, tak už bude po všem :(
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Wan píše:Jestli sledujete tuhle srandu: ... v utažské poušti budou zachytávat sondu z vesmíru, kterou musí chytit ze vzduchu vrtulníkem...
Tak ono to bylo už včera. Nechytili jí, neotevřel se jí padák :-(

http://lidovky.centrum.cz/svet/clanek.phtml?id=291238
Odpovědět