Žebříček OP

Drobné zprávičky a oznámení
Odpovědět
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Žebříček OP

Příspěvek od Awa »

Milí milí,

probudil se ve mně nějaký ligový entuziasmus a asi i soupeřivost - prostě jsem si doplnila do Rejstříku orlích per ty svoje. Přestože se mi jich tam podařilo vložit sotva polovinu, posunul se Drum bun ejhle z propadliště na 8. místo v pořadí kmenů podle počtu činů na člověka. Moc dobře si pamatuju, že cos podobného propagovala už před rokem (lety :oops: ?) Wič, ale zkusím to zas - taste svoje dekrety a spolek, kterému není nic svaté, bude mít o důvod víc k dobré náladě.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Ty vado, už jsme čtvrtý :shock: .
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Žebříček OP

Příspěvek od wan »

Já jsem splnil svůj závazek z minulého sněmu a doplnil svá orlí pera. Posunul jsem Drum Bun z 13. na 11. místo v absolutním počtu a ze 7. na 3. v počtu na člena. No to né že bych se chlubil, to jsou všechno OP z puberty, ale aby měla Awa radost :lol:
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Žebříček OP

Příspěvek od Awa »

A já myslela, že jsme se tak mocně posunuli poté, co jsem tam zadala já dvě svoje nová orlí pera....

Yučikala zprovoznil statistiku, ve které jde přepínat přepočet a) jen na aktivní členy a b) včetně všech členů v historii. Zvolení vhodné možnosti nás samozřejmě sune výše (v našem případě myslím přepočet jen na aktivní členy :-))
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Žebříček OP

Příspěvek od wan »

A to kdybychom ještě nekoho z Drumbunu vyloučili, to by teprve bylo! Třeba všechny kromě Awa a Wič. :P
Odpovědět