Kdo kdy kam tábořko?

Chystejte respirátory Apache-2 nebo Komanč-3
Olca

Karka na vozeni veci na louky

Příspěvek od Olca »

Ahoj, soucasti tatova puvodne rozsahleho nashromazdeneho majetku je i karka dvoukolak, takova, jakou se na tabore vozi veci na louku a je o ni obcas dracka, co si tak pamatuju.. Je akorat je rozlozena, potrebovala by vymenit duse a plaste ( nove mame) a doplnit drevenou desku na dno, ale jinak ji venujeme vemi radi Drum Bunu, nebo Lize vubec, pokud by vam to prislo smysluplne, jinak asi pojede do sberneho dvora.. Co vy na to? Je k vyzdvihnuti na Ruske ve sklepe tety..
P1310598.JPG
P1310598.JPG (1.51 MiB) Zobrazeno 288 x
Lili
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo kdy kam tábořko?

Příspěvek od Lili »

Ahoj, osvěžte mi, prosím, někdo paměť, jak vypadají DB značky na tyčích? Wan, vy přijedete v sobutu 2. týden? Zvládli bysme tam být do neděle všichni? A kde jste v mapce vyznačení? Pořád nevzdávám naději, že týpko postavíme jen jednou! :wink:
Lili
Olowan

Příspěvek od Olowan »

Ahoj, myslím, že přijedeme až v neděli, Klárka se v sobotu vrací ze soustředění až okolo 16h. Ale předpokládám, že od soboty tam bude někdo se Sov okolo Ablákely a ten ti když tak řekne. Místa jsou zarezervovaná mezi vstupem na louku a dance lodge. Kde bude stát tvoje týpí? Na tyčích máme tuším bambus a asi jsou v horní dřevárce (nebo tam alespoň vždy byly). Kotlík, mikrovlnka a lednice je u Awa.
Olowan

Příspěvek od Olowan »

Koukala jsem na mapu a myslím, že to budeme muset přestěhovat. Ale můžeš to zkusit domluvit, většina Sov tam vlastně bude už 1. týden. Netuším, jaká je domluva s Tančícími lososy...
wan
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Polohu tyčí jsem Lili poslal, stejně jako doporučil pokusit se půjčit tyče od někoho dole (Walden letos téměř nebude...), že by je Lili nemusela tahat z horní louky.
Odpovědět