Kotlík

Sledování majetku Drum Bunu
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Kotlík

Příspěvek od wan »

Kotlík
U Olči v Nuslích (?)
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

Ano. (...)
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

Kotlík je u Awa.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

@todo: obal na kotlík
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Kotlík si vzali OloWANigiskovi s tím, že dodělají i @todo :shock:
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

@todo je hotovo - máme kotlík i s obalem...
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

wan píše:@todo je hotovo - máme kotlík i s obalem...
Úža :D
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Kotlík nedá pokoj. Na zimním tábořku mu překvapivě prasklo ucho :? . Jo, takovej ten hodně tlustej drát, za který se kotlík věší nad oheň. A to je to UIÁ kotlík, nebo co to měl napsaný na cedulce, když jsme ho kupovali.

Nenapadá vás, kdo by ho mohl opravit? Bez toho ucha je totiž použitelnej asi jen tak na 50%. Taky mi (bohužel už očekávaně) odhořelo ucho u konvičky. Kdybyste znali nějakýho kovotepce, co by tam dokázal dát kvovou trubičku, eventuálně soustružníka, který by udělal nový držátko....

Jinak kotlík je u mě doma na Lužinách.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Ugh, tržní ekonomika jede. Nemohla jsem sehnat nové ucho na kotlík, tak jsem napsala do firmy, vyrábějící kotlíky, jestli by mi neprodali jenom to ucho. A oni odpověděli:
Dobrý den,
děkujeme za Vaši důvěru, se kterou se na nás obracíte. Níže uvedené kotlíky opravdu vyrábíme, nicméně jsme přede 2 lety úplně změnili systém uchycení ucha. Pokusíme se prohledat naši továrnu, zda-li někde nezůstalo zapomenuté ještě staré ucho a zašleme Vám jej společně s novým pro případ, že pokud máte kotlík od někoho jiného, snad Vám tam bude alespoň jedno pasovat. Velmi by nám pomohla fotografie Vašeho kotlíku, ale jestli ji nemáte k dispozici, pošleme Vám náhr. díl tzv. naslepo. Účtovat Vám nic nebudeme, protože kdybychom třeba poslali zboží na dobírku, cena doběrečného by několikanásobně převýšila cenu ucha, totéž při platbě na účet naší společnosti předem, kde za poplatky zaplatíte totéž.
Ucho očekávejte během příštího týdne.
S pozdravem
O. Šefrová
____________________
ALB Forming, s. r. o.
403 38 Telnice 95
Czech Republic
tel.: 00420 475 223 923
fax: 00420 475 224 175
alb@alb.cz
www.alb.cz
Okeyo, já vím, že jsi říkal, že ucho v případě potřeby i vyrobíš. Jenomže mě se zdálo, že čas a energii nutnou na výrobu ucha vod kotlíku určitě můžeš využít i nějak líp. Ono na tu výrobu možná ještě dojde, ten náš kotlík je fakt nějakej jinej, ale pokud ne, snad Tvoje zklamání, že jsem Tě připravila o legraci, vyváží tadyta zkušenost s firmou Alb :D .
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

Tak to teda opravdu zírám.
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od okeya »

:D To je tedy dobre. Ja jsem prohledal nas barak a shledal, ze ten vazaci drat uz nemame, takze mozna bude tohle ucho lepsi nez nic ... jelikoz uz asi tak dva tydny se snazim dojit do nejakeho obchodu s tlustymi draty ...
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Hurá, tak máme zase ušatý kotlík. Při nejbližší příležitosti ho zakormidluju zpět do domovského přístavu k OloWANigiskům. Ať se taky pokocháte :D .
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Kotlík je u nás ve sklepě.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Příspěvek od Wicanhpi »

po tábořeníbydlí u mě = u Jerryho
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Á propos - slyšeli jste už vypečenou historku s kotlíkem na tábořku? Ježto sem Wič moc nechodí, pokusím se ji převyprávět sama, i když jen z doslechu. Vše začalo tím, že kotlíku prasklo ucho. Neplačte, tohle je už první ze dvou point příběhu. Ano - stalo se mu totéž, co v zimě. Rytíř to lapidárně shrnul tak, že ty hliníkový ucha jsou venkoncem nanic a nic lepšího se ani nedalo čekat. Vývoj pokračuje za pár dní, tentokrát opravdu nečekaně: na scénu vstupuje Rytíř s kleštěmi a se slovy "tak jsem tu s tím ocelovým drátem" :shock: . A vzal kotlík a ucho vyrobil.

Z toho plyne - Vivat Rytířovi :!: :D :!: :!:
Odpovědět