Ukončíme Tlach?

Odpovědět
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Ukončíme Tlach?

Příspěvek od wan »

Milí přítelé,

nadhazuji otázku, zda Tlach nenahradit něčím novým... Je tu s námi od roku 2004 a v poslední době to tu úplně nefrčí. Jednak se toho děje méně a jednak možná máme více po ruce jiné technologie. Zdá se, že bychom vystačili i s mailem anebo se možná dokážeme sejít na Facebooku nebo Whatsappu.

Já strávím ročně několik hodin s moderováním a různými aktualizacemi + mi Tlach zabírá místo na serveru, který si platím. Pokud nám Tlach bude sloužit, rád to budu dělat dál, ale třeba je to šance zbavit se jedné drobnosti, která mi zabírá čas.

Dejte vědět!
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončíme Tlach?

Příspěvek od Radek »

Já jsem tu jen jako satelit bez hlasovacího práva.
Ale téma mne zajímá - whatsapp nebo messenger neumožňuje mít víc vláken, což vidím jako důležitou možnost, jinak se témata míchají a mizí v historii.
V práci dělám s Basecampem, Teamworkem, Asanou, Slackem, většina má free verzi která by Tlach mohla suplovat a i verzi pro mobily - ale nic z toho mi nepřipadá tak přehledné...
Tuší někdo zda existuje něco úplně jednoduchého přehledného (...jako Tlach...), nevyžadujícího údržbu a fungujícího veřejně?
Kanyapi
Příspěvky: 2
Registrován: 16.2.2018 23:47

Re: Ukončíme Tlach?

Příspěvek od Kanyapi »

Také jen satelit a za sebe mohu říci, že se klidně přesunu, kamkoli označíš/te :)
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Ukončíme Tlach?

Příspěvek od Awa »

Ach jo, já bych se Tlachu zbavovala nerada. To, že to tady poslední dobou moc nefrčí, je dané mj. aktuálním stavem kmene. Jak se to bude vyvíjet do budoucna, kdo ví. Mám sice křišťálovou kouli, ale...

Každopádně chápu, že provoz Tlachu stojí nějaké prostředky (a díky Ti za ně, Wanigisko, po všechny ty roky).

Možná bychom se mohli přesunout na nějakou jednodušší platformu (email? Já Whatsapp nemám a pokud to bude jen trochu možné, ani mít nechci) s tím, že něco podobného Tlachu můžeme obnovit, pokud po tom bude touha. Ta by patrně byla vyvolaná nějakou větší aktivitou, kdy by nám úsilí na post-Tlach přišlo jako smysluplně vynaložené.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Ukončíme Tlach?

Příspěvek od Olowan »

Já mám tlach ráda, přijde mi přehledný a celkově sympatický. Za sebe bych ho ráda zachovala.
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončíme Tlach?

Příspěvek od okeya »

Ahoj, řekl bych, že je malý zájem o tlach prostě jen způsobený nemožností se potkávat. Až budem kočkovaný, tak se zase začnou všichni nadšeně potkávat a Tlach zažije nové nadšení ... ne?
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Ukončíme Tlach?

Příspěvek od Wicanhpi »

Ahoj,
já jsem pro zachování tlachu:-)...
Protože Ti, Wanigisko, nedovedu pomoct s provozováním, nabízíme aspoň třeba pomoc s tím financováním, abys byl aspoň toho ušetřen.
Díky mic!
Za Grýny
Wičanhpi
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončíme Tlach?

Příspěvek od okeya »

Hm, na tom něco je... kolik to tak je?
Odpovědět