Šeltr

Sledování majetku Drum Bunu
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Šeltr

Příspěvek od okeya »

Ahoj. Mám doma šeltr, který mi loni dovezli Lososi. Totálně jsem na to zapomněl a letos byl fakt překvapený, kde se to u mě vzalo. Ale Quest říká, že je náš. Tak doufám, že je to fakt ten drumbuní, dveře mi zašantročili a našel jsem je až letos ...
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Šeltr

Příspěvek od wan »

Asi jo, protože v Kralupech prý nebyl.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Šeltr

Příspěvek od Wicanhpi »

No, Lososům jsme rozhodně šeltr loni půjčovali:-).
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Šeltr

Příspěvek od okeya »

Aha. Tak je to jen o mojí skleróze - já asi teda tehdy řekl Questovi, že to řeknu Wič, že ho mám :-). Tak je prostě u nás - jen k němu možná radši dokoupím ještě jednu prádelku, myslím, že to co k tomu bylo už je dost špatný.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Šeltr

Příspěvek od wan »

Šeltr je na Ruské.
Je v pořádku, potřeboval by pytel.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Šeltr

Příspěvek od wan »

Když už jsme to s Lili dneska tak rozjeli, tak jsem taky ušil pytel na šeltr.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Šeltr

Příspěvek od Olowan »

:twisted:
Naposledy upravil(a) Olowan dne 31.7.2022 21:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Šeltr

Příspěvek od Olowan »

Šeltr zůstal stát na tábořišti, prý si ho půjčuje Irí. Já to s ní nedomlouvala, dostala jsem tuto informaci od Štěpána. Kdo pořeší vrácení?
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Šeltr

Příspěvek od Awa »

Olowan píše: 31.7.2022 21:37 Šeltr zůstal stát na tábořišti, prý si ho půjčuje Irí. Já to s ní nedomlouvala, dostala jsem tuto informaci od Štěpána. Kdo pořeší vrácení?
Instruovala jsem Štěpána, aby požádal Irí, ať se s námi po návratu domluví. Zatím teda nic.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Šeltr

Příspěvek od Olowan »

Na Ruské ve skepě.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Šeltr

Příspěvek od Awa »

Šeltr jsme v rámci přípravy na táboření vyzvedli od OloWanigisků a vezeme ho do Kralup. Doufám, že ho do Kosáku nebude nikdo potřebovat.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Šeltr

Příspěvek od Awa »

Bohužel, stejně jako tyče na týpí je i drumbuní šeltr v bědném stavu. Tři díry na střeše už nejde opravit, látka se trhá hned vedle našitých záplat - jasný doklad sešlosti věkem. Nejmenší smysluplný zásah je výměna střechy - myslím, že pak by ještě několik let sloužit mohl.

Zatím jsem ho nechala nás doma, překáží v předsíni, což snad způsobí, že na opravu nezapomeneme.

Budeme potřebovat pár metrů látky. Máme v kmenovém fondu nějaké prostředky, za které by šly koupit?
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Šeltr

Příspěvek od Wicanhpi »

Awa píše: 28.8.2023 21:13 Bohužel, stejně jako tyče na týpí je i drumbuní šeltr v bědném stavu. Tři díry na střeše už nejde opravit, látka se trhá hned vedle našitých záplat - jasný doklad sešlosti věkem. Nejmenší smysluplný zásah je výměna střechy - myslím, že pak by ještě několik let sloužit mohl.

Zatím jsem ho nechala nás doma, překáží v předsíni, což snad způsobí, že na opravu nezapomeneme.

Budeme potřebovat pár metrů látky. Máme v kmenovém fondu nějaké prostředky, za které by šly koupit?
Otázka podle mne zní, zda koncept společně vlastněného kmenového šeltru je ještě aktuální. Okeya bydlí ve svém, Jurkovičovi bydlí ve svém, Olča nejezdí, nepamatuji, že by kdy Hendlovi či Lili jezdili do šeltru (až na občasné výjimky, tj. Eliška s Anetou - btw Aneta má šeltr vlastní:-) - ).
Takže nadhazuji otázku, zda není čas na šeltr vlastněný Grýny neb GrýnoDželením spoluvlastnictvím.
Co vy na to? Soukmenovci?
Využijete kmenový šeltr?
Wičanhpi
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Šeltr

Příspěvek od wan »

Kmenová pokladna má 286 Kč.

Já se klidně budu podílet na financování, pro jednoho je týpko moc velké 🤷‍♂️

Podívám se, jestli trocha látky nezůstala ve sklepě.
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Šeltr

Příspěvek od okeya »

Taky mi trocha látky z týpí zbyla, ale na střechu to nebude - mám to zkontrolovat? Jinak šeltr už pár let nepoužívám, ale byly doby, kdy bylo praktické hodit ho do auta a někde se na dva dny zabydlet... I na nějaké táboření si ho dovedu představit jako sklad nebo tak něco.
Odpovědět