Silvestr 21/22

Uvítá nás baron von Lieblich
Uživatelský avatar
Olca
Příspěvky: 39
Registrován: 30.4.2004 12:27

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Olca »

Ahoj, ja se pridam bud na poledni chvili, nebo spise nee.. O.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Wicanhpi »

Milí přátelé,
tak na silvestrovský pobyt jedou a zálohu mají v pořádku zaplacenu
LiliAnča
Dželeni
Hrstkovi
Štráfeldovi
Grýni
Patočkovi
Bažilovi

Pro případné jednotlivce či dvojice se ještě dá najít místo u Dželenů, nás či Janka.
Jste vítáni!
Wičanhpi
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Awa »

Ahoj, hledala jsem hledala, jaký termín máme vlastně Liebich zamluvený, ale datum jsem nenašla (připouštím, že koukám špatně). Kdy tam teda jedeme a kdy zpět? Díky…
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Wicanhpi »

Awa píše: 11.11.2021 15:23 Ahoj, hledala jsem hledala, jaký termín máme vlastně Liebich zamluvený, ale datum jsem nenašla (připouštím, že koukám špatně). Kdy tam teda jedeme a kdy zpět? Díky…
Ahoj,
posílala jsem v mailu, ale zde to vskutku není.
Chalupa je zaplacena od 26.12. do 2.1. Možno přijet na jakoukoli část, pokud si neseženete "střídače", cena se samozřejmě nemění.
Každá uvedená rodina má svůj pokoj, je jedno volné lože u nás, jedno u Štráfeldů, 1-2 u Dželenů.
Kdyby se nakonec rozhodla jet Olča či někdo z Hendlů či jiný bezrodináč, bude proň místo:-). Zároveň mají Dželeni či Janek možnost to lůžko obsadit někým "ze svých":-).
Wič
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Lili »

Wič, naťukla bys prosím s majiteli chaty nějaké storno podmínky? Já jsem skeptická k vývoji, připravená rozloučit se se zálohou, ale další bych platila nerada. S díky, Lili
Lili
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Wicanhpi »

Lili píše: 24.11.2021 15:53 Wič, naťukla bys prosím s majiteli chaty nějaké storno podmínky? Já jsem skeptická k vývoji, připravená rozloučit se se zálohou, ale další bych platila nerada. S díky, Lili
Ahoj, viz níže.
Wič



Dobrý den, paní Grunwaldová.

       pokud bude z důvodu vládních nařízení zakázáno pronajmout chatu, zálohu Vás samozřejmě vrátíme. Pokud nebude moci nějaká rodina přijet z jakéhokoli důvodu, tak vzhledem k tomu, že pronajímáme chatu jako celek a neřešíme množství ubytovaných osob, poměrnou část neodečítáme. Pokud nepřijedete z jakéhokoliv jiného důvodu než jsou vládní nařízení, záloha propadá.

        Doba je složitá pro všechny, snad budete moct přijet a v co nejhojnějším počtu a pobyt si užijete. Příjezd plánujete 26. 12. večer?

        Zdravím a těšíme se na viděnou, Iva Uhnavá

---------- Původní e-mail ----------
Od: Kateřina Grünwaldová <wicanhpi@seznam.cz>
Komu: liebich.destne@seznam.cz
Datum: 24. 11. 2021 21:08:49
Předmět: Silvestr a COVID?

Dobrý den,

vzhledem ke COVIDové situaci nám trochu vrtá hlavou, jak by to případně bylo se stornopoplatky, pokud by se akce nemohla konat. Případně s nevyužitými lůžky, pokud by z COVID důvodů nemohla nějaká rodina přijet....

Moc děkuji za odpověď,

Kateřina Grünwaldová
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Lili »

Prima, díky. My určitě nevyjedeme dřív než 26. po "o" (u babičky), zvažujeme až 27. Ale to jsou možná předběžné úvahy.
Lili
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Awa »

Noo, nouzový stav končí 25.12., takže na Štěpána už lze vyrazit (tím spíš 27.12.). Předpokládám, že to tak vláda udělala kvůli našemu silvestru :wink: :wink: .

No co, optimistů je teď nedostatek, tak se snažím.
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Lili »

Ahoj, chtěla jsem se poptat, zda bychom si mohly případně na jedno dopoledne/odpoledne půjčit dětské běžky. Ani má 110 cm a nožičku 29. @Janek @Hrstkovi Jinak vezmeme moje běžky (NNN) a lyže pro mě i Ani. Neplanujeme lyžovat všechny dny, tak můžeme nějak sdílet.
Lili
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Wicanhpi »

Lili píše: 5.12.2021 14:34 Ahoj, chtěla jsem se poptat, zda bychom si mohly případně na jedno dopoledne/odpoledne půjčit dětské běžky. Ani má 110 cm a nožičku 29. @Janek @Hrstkovi Jinak vezmeme moje běžky (NNN) a lyže pro mě i Ani. Neplanujeme lyžovat všechny dny, tak můžeme nějak sdílet.

My máme. Na boty.
W.
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestr 21/22

Příspěvek od Lili »

Ahoj, tlumočím prosbu od Míši, zda by Patočkovi mohli mít pokoj bez palandy (Víteček je ve věku vylezu, kam můžu).
Lili
Odpovědět