BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Olowan »

Kamarádi, dělání dřeva neodmyslitelně patří k podzimu. Budu ráda, pokud si zase přijedete zaštípat. Scénář jako vždy, jeden den práce, druhý den procházka po Jizerkách a za odměnu jeden zimní víkend v Jizerkách. Máme zarezervovanou i Kateřinu, místa je dost. Těším se na vás.
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Lili »

Ahoj, já budu ten víkend s Ani, tak jestli budeme co platné, moc rády dorazíme! Rády se nějak sdružíme do auta.
Lili
Michal
Příspěvky: 48
Registrován: 20.3.2005 14:38

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Michal »

Piseme si do diare, pokud to jen trochu pujde, radi prijedeme.
Je to jedna z mala prilezitosti, kdy se s vami v teto sestave vubec potkame.

Dejte pak vedet, co s sebou za speciality (stipaci sekeru bereme), nicmene zda i motorovou pilu, oleje, benzin, ...

PS: s nami je to tak, ze budeme mit u sebe v Oldrichove babicku po operaci na mesic. Bude to zrovna prvni vikend po prvnim tydnu u nas.
Tak uvidime, zda to tu pres noc(i) sama zvladne. Je vice scenaru, od pritele/dojezdu na telefonu, az po to, ze bych treba ja brigadnicil jen na otocku a vecerni posezeni.
ahoj H5 - Harsovi 5
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Wicanhpi »

Ahoj,
my se hlásíme, prosíme o rezervaci v Kateřině bez pejsků.
Kompletní Grýni
Uživatelský avatar
Shaman
Příspěvky: 7
Registrován: 18.2.2009 21:22
Bydliště: Bradavice
Kontaktovat uživatele:

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Shaman »

Ahoj, také se hlásím.
A možná bych vzal i děti, kdyby na ně bylo místo. Už jsou z nich docela zdatní nosiči či hrabači listí :D
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Olowan »

Těší mě váš zájem. Protože Kateřina se hodně rychle plní a volných zimních víkendů ubývá, zarezervvala jsem nám březnový víkend 10.-12.3. Tak si to napište do kalednářů.
Uživatelský avatar
Hrstkas
Příspěvky: 10
Registrován: 4.1.2018 21:14

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Hrstkas »

Ahoj plantážníci, my se taky moc rádi přidáme, když to jen trošku půjde. Zvlášť když nám dneska do schránky dorazilo milé pošťouchnutí z Oldřichova ;-)
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Awa »

Ahoj kamarádi,
my máme na ten víkend domluvenou návštěvu u Anpao a Deště. Pokusili jsme se o přesun, ale nezdařilo se, tak zůstáváme věrní původnímu plánu a štípání a podzimní Jizerky si užijte bez nás.
Awačin
Déšť
Příspěvky: 1
Registrován: 1.11.2012 13:21

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Déšť »

Ahoj DunBunáci
Aby Awa & spol. nebylo líto, že přijdou o brigádu, nějakou jim připravíme u nás :-)
Užijte si brigádu a hlavně odpolední vycházku do noci po Jizerkách.
Od Nepomuka zdraví Déšť & Anpao
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Olowan »

Přátelé, díky za reakce, počítám tedy s účastí: Grýni, Harsovi, Lili, Janek, Hrstkovi.
Čeká nás řezání (na místě je 1 motorovka), štípání (na místě 2 sekery a štípačka) a přenášení + skládání dřeva (zejména ke Kateřině). Počítám s jedním pracovním a jedním výletovým dnem, který bude který si můžeme zvolit dle potřeby a počasí, mě je to jedno.
Vezměte si spacáky, karimatky netřeba. Máme zarezervovanou Kateřinu, nicméně já pejska nechám v Praze, takže alergie netřeba řešit (pokud tedy nevadí ty, co už v chalupě stejně jsou).
Na pracovní den uvařím polévku a teplé jídlo, jídlo na zbytek víkendu si vezměte dle své potřeby. Kávy, čaje, cukry, oleje atd netřeba vozit, alkohol také ne. Ostatně, všichni to tam znáte :D
V pátek dorazím okolo 19h. Pokud se někdo chystáte přijet dřív, zavolejte, dám vám instrukce.
Těším se na vás.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Olowan »

Ahoj, s Michalem jsme se demokraticky domluvili, že pracovat se bude v sobotu a výletovat v neděli. POčasí by mělo být fajn oba dny. Těším se na vás.
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Lili »

Ahoj, já se ještě pokouším nechat přezout auto, je možné, že bychom přijely až v sobotu ráno. Dám vědět, každopádně v devět můžeme být nastoupené na práci. :) Máte na chatě dětské hrábě?
Lili
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Olowan »

Stačí v 10 :-) dětské hrábě asi nemáme.
Uživatelský avatar
Shaman
Příspěvky: 7
Registrován: 18.2.2009 21:22
Bydliště: Bradavice
Kontaktovat uživatele:

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Shaman »

Ahoj, omlouvám se, že ruším účast takhle na poslední chvíli, ale je mi blbě, tak nedorazím. Ať Vám to zítra pěkně jde a užijte si nedělní výlet.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: BRIGÁDA JIZERKY 11.-13.11.

Příspěvek od Olowan »

Škoda, brzy se uzdrav. Uvidíme se jindy
Odpovědět