Běžkovací víkend 10.-12.3

Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Olowan »

Na podzimní brigádě se domluvil tento víkend a potvrzuji, že platí. Máme zarezervovanou Kateřinu a já budu případně se psem na horní chalupě (není jisté, zda bde volná nebo zda tam budou rodiče). Dejte prosím vědět, kdo s účastí počítáte. Těším se na vás. Sníh (zatím) je.
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Lili »

Ahoj,
děkuju za pozvání, moc ráda pojedu.
Budu na víkend bez Ani, tak ideálně spolujízdou (Hrskovi? Janku?), případně nabízím opravdu spoustu místa v autě z Mělníka a do Mělníka, jen s plánovaným příjezdem v neděli v šest. Pes mi neva.
Lili
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Awa »

My rádi pojedeme.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Olowan »

Awa, vejdu se k vám do auta?
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od okeya »

My jsme o termínu nevěděli a ani nebyli kvůli Indonésii na brigádě a už máme bohužel nějaký plán. :roll: Ale jinak se mi po vás stýská a těším se na nějakou společnou akci :wink:
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Awa »

Olowan píše: 1.3.2023 14:14 Awa, vejdu se k vám do auta?
Ehm, vejdeš. Pokud budeme mít ještě Borůfku (a Ty k tomu ještě lyže), bude to dost tlačenka (nemáme na střeše hagusy, takže lyže nejdou dát nahoru). Ale vejdeš. Aili taky.

Po cestě zpátky jsme se chtěli zastavit u Markéty a Questa podívat se na jejich nové miminko. Jen na chvíli.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Wicanhpi »

Ahoj,
my bychom rádi jeli. Všichni tři.
Pokud pejsek dovede vydržet v jedné místnosti, kde se zároveň nebude pohybovat Čenda, je to na pohodu. Venku se dokonce mohou vzájemně drbat:-).
Trochu nám "hrozí" nedělní odpolední rodinná oslava, takže bychom museli odjet dříve. Jakmile budem více vědět, dáme vědět...
Těšíme se!
Grýni
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Olowan »

Prima. Pejsek dovede vydržet v jedné místnosti, ale ne celý víkend...Takže rozdělení do chalup bude nutné.
Uživatelský avatar
Hrstkas
Příspěvky: 10
Registrován: 4.1.2018 21:14

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Hrstkas »

Ahoj, my bychom rádi dorazili, ale až v sobotu. Tom se v pátek vrací ze služební cesty. Těšíme se na vás.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Wicanhpi »

Ahoj, tak my skutečně budeme muset v sobotu večer odjet :( .
Ale doufáme, že i tak si to užijem :D .
Grýni
Olowanteča
Příspěvky: 28
Registrován: 28.6.2009 22:24

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Olowanteča »

Kamarádi,
omlouváme se. Nedorazíme. 11.3. se koná Pow wow a tam prostě musíme být. Pěkně si to užijte :D
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Lili »

Ahoj, já nakonec musím být v sobotu v práci, tak to žel neklapne. Užijte si to! Kdybych se rozhoupala a přijela v sobotu večer, dám vědět.
Lili
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Awa »

Volala mi Markéta z Lososů, jestli bychom nevzali jeden den Vojtu-Questa na lyže. Řekla jsem, že jasně, a nabídla jí, jestli nechtějí přijet všichni, tj. ona + čtyřletý Jonáš + novorozeně. Předpokládám, že by přijeli na otočku na den, nejspíš na sobotu.

K tomu mě napadá - kdo všechno zůstane v sobotu okolo chalupy s dětmi? Napadlo mě totiž, že bude-li nás víc, mohli bychom uvařit společně sobotní oběd (možná i nedělní). Klidně budu jeden den vařit, zejména pokud někdo dohlédne na venčení kolouška (pokud vám nevadí obědvat v půl druhé).

Předpokládám, že pokud bude sníh na lyže, pojedu jeden den na lyže já a druhý den Dželen (a ten druhý zůstane celý den s kolouškem).
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Olowan »

Kamarádi, já budu na horní chalupě s mámou, což má tu výhodu, že u ní můžu nechat pejska a být hodně s vámi. Ráda bych minimálně jeden den (ideálně oba) vyrazila na běžkovýlet, bude super, když se ke mě někdo přidá. Společné jídlo tentokrát neřeším. Nakonec jedu po vlastní ose (Awa díky za možnost svezení, byť ji nevyužiju). Klíče jsou na známém místě, já dorazím mezi 19 a 20h. Lidi z Kateřiny odjíždí v pátek dopoledne, takže je možno přijet kdykoliv a chalupa by měla být ještě vyhřátá. Těším se na vás.
Uživatelský avatar
Hrstkas
Příspěvky: 10
Registrován: 4.1.2018 21:14

Re: Běžkovací víkend 10.-12.3

Příspěvek od Hrstkas »

Awa, my se s Tomem na bezkach nejspis taky vystridame. Takze jeden z nas zustane s Frantiskem a Johankou u chaty a pomuze s varenim nebo hlidanim kolouska. Frantisek by mohl zkusit na bezkach nejaky kratky okruh, tak kdyby se chtel treba Cenda pridat, bylo by to super. Krystof bude mit v nedeli narozeniny, zkusime neco napect. A bientot!
Odpovědět