Brigáda v Jizerkách

Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Olowan »

Ahoj, dnešní počasí mi připomnělo, že přijde podzim, pak zima, sníh, kamna, dřevo....
Nevím, zda má mé kamarádstvo ještě zájem o dělání dřeva v jizerkách a následně běžkovíkend tamtéž, nicméně kdyby ano, zde
https://doodle.com/meeting/participate/id/bmy4gyAb
můžete hlasovat, který víkend se vám nevíce hodí. Jsou to víkendy, kdy je možné obsadit obě chalupy.
Hlasujte prosím do 3.9.
Díky a třeba se uvidíme.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Olowan »

Ahoj, s naprostým přehledem vyhrál termín 10.-12.11., tak si ho prosím zapište do diářů a budu se na vás těšit!
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Wicanhpi »

Ahoj,
z důvodu totálního zapomnění jsme nehlasovali. Takže se omlouvám, já nepřijedu, mám zakázku, kluci to zváží.

Ještě všem ku zvážení - sněm DB vychází přesně na následující víkend.
Wič
Uživatelský avatar
Hrstkas
Příspěvky: 10
Registrován: 4.1.2018 21:14

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Hrstkas »

Ahoj, hlasování nám úplně uniklo, ale rádi se připojíme. Díky moc, Hrstkovi (5 kusů)
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Olowan »

Hurá
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Olowan »

Já rekapituluju, že nahlášení jsou Dželeni, Lili, Olča, Okeya, Janča, Harsovi, Hrstkovi, možná Kuncovi a Vlastík + Čenda. Tak to vypadá na prima sestavu. Těším se na vás.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Olowan »

Ahoj,
počítám s přihlášenými viz předchozí příspěvek, váhající nechť dají do příští středy vědět. Program jako vždy 1 den práce a 1 den výlet. Pokud někdo máte motorovku, vezměte ji, druhá se bude hodit, stejně tak štípací sekera. Na pracovní den uvařím, což mi připomíná, ze by bylo milé, kdybych se vešla k někomu do auta. Já a nákup. A dejte vědět případná stravovací omezeni.
Těším se na vás.
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od okeya »

Naše auto zatím není ok, uvidíme, jestli to stihnu vyřešit. V nejhorším pojedem busem.
Olowanteča
Příspěvky: 28
Registrován: 28.6.2009 22:24

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Olowanteča »

Ahoj,
my se k Vám nakonec chystáme všichni. Příjezd ještě zvážíme (pátek večer nebo sobota ráno.)
Jíme všechno .
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Lili »

Ahoj, já počítám dorazit i s Elek až v sobotu ráno. V devět můžeme být v Hraběticích. Jedeme 2 autem z Mělníka, takže pokud je to pro někoho zajímavé, místo v autě máme.
Těším se, Lili
Lili
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Olowan »

Wic dorazí v sobotu vecer, za predpokladu, ze bude v so vylet a v neděli prace. Mate nekdo něco proti?
Uživatelský avatar
Hrstkas
Příspěvky: 10
Registrován: 4.1.2018 21:14

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Hrstkas »

Ahoj, my dorazíme taky až v sobotu ráno. František je nemocný, tak ještě neodhadnu, jestli budeme moci dorazit v plném počtu. Tom si pořídil motorovou pilu a těší se, že ji podrobí zátěžové zkoušce. V sobotu se udělá určitě víc práce než v neděli, nebo?
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Olowan »

To záleží na tom, kdy se chystáte odjíždět. Pokud budou všichni odjíždět v neděli v 15h, tak to moc smysl nemá. POkud v 18h, můžeme jít v so na výlet a pracovat v neděli...
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Wicanhpi »

Jak již psala Olowan, my bychom přijeli v so večer a v ne pracovali. Doba odjezdu je nám fuk.
Stmívá se v půl páté.
Kdybyste pracovali v sobotu, i přes naši lásku k vám bychom se do Jizerek na nedělní výlet nepřemísťovali.
Při variantě práce v neděli dorazíme a nabídneme zřejmě 5 - 7 míst v autech ( z toho možno dvě děti na sedačkách, které máme navíc) na cestu do Prahy.
Grýni
Uživatelský avatar
Hrstkas
Příspěvky: 10
Registrován: 4.1.2018 21:14

Re: Brigáda v Jizerkách

Příspěvek od Hrstkas »

V nedeli ve tri odjizdet nepotrebujeme, v sest to staci. Dorazte, Wic!
Odpovědět