Týpí

Sledování majetku Drum Bunu
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Týpí

Příspěvek od wan »

Týpí
Má od léta půjčené Irí
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Se vrátilo a po zimáku se suší u Awačin na půdě, lining též.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Příspěvek od Wicanhpi »

Nazdárek, na týpku se nám podařilo urvat jazýček. Bylo by moc fajn, kdyby se našel obětavec, jenž ho tam přišije, aby se to nemuselo dělat deset minut před zdviháním plachty někde ručně jehlou na louce... Jo, já to asi nebudu.... Wič
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Příspěvek od Wicanhpi »

Jo, a ještě by se měly o takových dvacet cenťáků zúžit dveře a přidělat k nim nahoře takovej ten lajblík lichoběžníkovitého charakteru, kterej se dá připnout k jehlicím navrchu.

Což bych vlastně koneckonců mohla udělat já.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

Tohle všechno už iniciativně udělala Awa, za což jí patří můj velký DÍK
Uživatelský avatar
Galli
Příspěvky: 40
Registrován: 17.4.2004 10:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Galli »

Čus, to se toho děje kolem mě a já ani s ničím nepomáhám ... tak aspoň abyste věděli že vás sleduji a jsem vděčný.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Galli píše:Čus, to se toho děje kolem mě a já ani s ničím nepomáhám ... tak aspoň abyste věděli že vás sleduji a jsem vděčný.
Ty jsi milej :D .
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Drumbuní typičko se včera za Wanigiskovy motorové asistence přesunulo do OloWANigiskovic doupěte na Vyšehradě, a to v doprovodu (doufejme nerozlučného) dveří, liningu a jedné šňůry.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Příspěvek od Wicanhpi »

Vy jste úúúúúúžasníííí!!!! Obzvlášť to došití!!!! Teda Awa! :D :D
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

Irí chce opět půjčit týpko na Tuss. tábor, který je od 19. do 27.8. a Lasík by chtěla půjčit týpko na táboření LLM od 8. do 15.7.
Půjčíme jim ho :?: Nepotřebujete ho někdo :?: Minule byl problém s vrácením (nějak se k tomu neměly), takže jako podmínku bych dala, že nám ho do nějakého data i přivezou zpět.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Já nemám nic proti půjčení, ale navrhoval bych za týpko vybírat nějaký peníz, protože ono se právě tábořením opotřebovává, trvanlivost týpka je řekl bych cca 60 týdnů táboření a pak je třeba koupit a ušít nové.

Např. s životností 60 týdnů a cenou týpí 10 000 Kč se jedná o 35 Kč na den táboření.
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

Ten kluk musí mít ekonomku, to snad není možný. :wink:
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Minule byl problém s vrácením (nějak se k tomu neměly),
Nechci být nějak zlá, ale paměť mám v tomto bodě dobrou. Problém s vrácením tkvěl tehdy v tom, že Tussilago považovalo to týpko za své. Je si někdo jist, že vlastnické vztahy jsou už jasné, a to na obou stranách? Pokud jo, jsem klidně pro jim ho půjčit, klidně na celé prázdniny.

Že si pro něj přijedou a zas ho přivezou mi přijde samozřejmý. Pokud je jasné, že máme nárok na jeho vrácení, na termíny bych se vykašlala a řešila to operativně.

Prachy? Já nevím. Přijde mi trapný vybírat za přátelskou službu, na druhou stranu, když se podívám do prkenice, měla bych problém přispět na něco tak velkýho, jako je týpí, pokud bychom ho kupovali třeba dnes. A jsem skeptická stran zásadního zlepšení v blízké době. Takže nevím. Je to typická Awačinní nerozhodnost, čili rozhodněte prosím někdo jiný a já to budu respektovat.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Ohledně vlastnictví už je doufám jasno, ale minule prostě týpí dlelo u Tussilaga tak dlouho, dokud jsme s Olowan nevzali auto a nedojeli pro něj. A vcelku jsme byli rádi, že se tím ukončil potenciální rozpor mezi námi a nimi.

Placení by mě předtím nenapadlo, ale když si ho Tussilago si ho od nás půjčuje každý rok, tak už mi přijde, že někdo přítelskou službu využívá, protože je to jednodušší, než šít vlastní.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

Argumenty pro vybírání peněz jsou dost racionální, ale mě je trapné si o ty peníze říkat. Mám pocit, že jsme si jako Tuss. týpko půjčovali dost často a vždycky zadarmo.
Odpovědět