bydlení

Půjdeme kvést do Bílých Karpat
Awa

Re: bydlení

Příspěvek od Awa » 27.5.2019 12:54

Já jsem pro společné vaření, ale... no znáte mě. Ale pokud se shodnete na jiném než makrobio menu, uvařím si v pohodě vlastní.

Olowan

Příspěvek od Olowan » 28.5.2019 20:42

Wič, předpokládám správně, že to ubytování je s peřinama?
Nezapomeňte plavky :wink:
Vzhledem k nekonzistentnosti skupiny a minimálnímu ohlasu nakonec navrhuji vařit spíše individuálně...

Awa

Příspěvek od Awa » 28.5.2019 20:48

Ahoj kamarádi, jen organizační info. Odjíždím ve čtvrtek ráno na dvoudenní terénní seminář (takže nebudu moc na příjmu), který se bude konat v okolí Jihlavy (naštěstí po cestě). Seminář končí v pátek okolo druhé. Do Nové Lhoty dorazím samostatně, nejspíš nějakou dopředu obtížně předvídatelnou kombinací agenturního stopu (kolegové z Moravy mě snad přiblíží do Brna, možná i někam dál) a veřejné dopravy. Možná tam dokonce budu první :-) (v tom případě zavolám Wič o kontakt na paní ubytovatelku). Pokud se někde zaseknu, budu volat SOS, ale myslím, že se dostanu valnou většinu cesty.

Jídlo budu nakupovat nejspíš v pátek po cestě. Před nákupem se ještě podívám na Tlach.

Beru čtyřsvíčkový svícen, 13 dekretů na OP, 3 dekrety na tituly, 9 dekretů asi skřítkovských (vypadají jako obálka svitku korálkových činů http://llm.woodcraft.cz/cs/publikace). Sama přitom pera žádná nemám.
Nezapomeňte plavky a šerpy (já teď málem zapomněla :-)).
Co náčelnická tyč, vlajka a konvička? A vezměte prosím někdo Svitek březové kůry.

Wicanhpi

Příspěvek od Wicanhpi » 29.5.2019 8:41

Ahoj,
Svitek vezmeme, nic jiného nemáme:-).

Jsem pořád pro společná jídla. Awa, pokud to vymyslíš makrobioticky, já to ráda všecko nakoupím a podle instrukcí to uvaříme. Výhoda je, že co může Awa, může Čenda, že se naučíme nová jídla a že to bude bez masa, což v hospodách bude těžko, a vyhnem se tak přemasení a infarktům:-):-):-).
Tak co Ty na to, Awa?
Spočítala jsem, že nás bude 7 dospělých, tří školáci a jedno žravé batole:-).
Wič

Awa

Příspěvek od Awa » 30.5.2019 9:06

https://www.jimejinak.cz/bolonske-spagety-s-cockou/ - pro Čendu asi spešl těstoviny, my ostatní můžeme normální.
https://www.jimejinak.cz/tofu-na-kari/ - akorát bych přidala víc zeleniny - jakékoli, kterou budou zrovna mít.

Omlouvám se, už jsem na cestě, takže Wič, k Tvému velkorysému návrhu zvládám přispět akorát takhle.

Wicanhpi

Příspěvek od Wicanhpi » 30.5.2019 9:59

Ok, každý, kdo se chce přidat ke společnému vaření, dejte mi vědět do zítřka (pátek) do jedné hodiny odpolední.

Stran bydlení - lůžkoviny jsou v ceně, ručniky s sebou vlastní - budou jen v koupelnách na ruce.
Cena 200 Kč za obsazené lože a noc.

Zdraví
Grýni

okeya
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od okeya » 30.5.2019 15:02

Já se hlásím na jídlo i vaření.

Olowan

Příspěvek od Olowan » 30.5.2019 22:00

OK, beru věci na jednu makrobio večeři pro všechny (asi čočkovou polévku), druhé jídlo nechám Wič ve tvé režii. Díky vřelé. Tak tedy zítra. Konvička je u nás, bambusová tyč také.

Wicanhpi

Příspěvek od Wicanhpi » 30.5.2019 22:46

Olowan, nic na společné jídlo neber a přečti si tu konverzaci nad tím:-):-):-)! W.

Olca

Příspěvek od Olca » 30.5.2019 23:25

Ahoj, od úterka večer nám nešel net.. takže to vše čtu až nyní...

Z Pasek jedu já a Oskar.. V pátek večer jdeme v Brně, Řečkovicích na koncert Paťův(pracovali jsme spolu u Mileny) a jeho jedné ze skupin Kluků od koní, hrajou tam na dětském dni, pokud někdo chcete,přidejte se.. zve mne na jejich koncerty pravidelně a já pravidelně odmítám,že je to daleko.. Teď to mám skoro po cestě.. Tak jsem se rozhodla tam jít a Oskar jej taky zná.. Přespíme u ségry..

Awa, můžem Tě nabrat, jedem přes Brno,ale přijedeme do Karpat až v So dopol..

Jídlo :Moc jsem tu konverzaci kolem jídla nepochopila, jsem unavená a je pozdě.. ale pokud chápu dobře: ke spol jídlu se rádi přidáme, bereme tedy něco na snídaně a drobnosti, děkujeme..

Pytel na DB týpko: slíbila jsme jej ušít, je jedno z jaké látky? A nebo zbyla nějaká látka z té na týpko? Pokud ano a pokud jí máte někdo po ruce, moc prosím přivézt s sebou.. Díky!

Plavky snad nezapomenu..

Tak se těšíme! O.

Olca

Příspěvek od Olca » 30.5.2019 23:31

PS: ještě : vyrážíme z Pasek okolo 14:00 plus mínus a v Brně je koncert v 19:00 .. Awa můžeš rovněž přespat u Janky, adresa ulice :Tábor 517/42b,Brno-město, Paťa vaří vynikající zmrzlinu a jejich kiosek je nedaleko místa koncertu :-) !!!

Olca

Příspěvek od Olca » 30.5.2019 23:36

Olca píše:
30.5.2019 23:31
PS: ještě : vyrážíme z Pasek okolo 14:00 plus mínus a v Brně je koncert v 19:00 .. Awa můžeš rovněž přespat u Janky, adresa ulice :Tábor 517/42b,Brno-město, Paťa vaří vynikající zmrzlinu a jejich kiosek je nedaleko místa koncertu :-) !!!
..a pokud Tě do Brna nikdo nepřiblíží,můžeme Tě nabrat.. ale zítra Ti zavolám..

Odpovědět