Druhý týden

Co tě neskosí, to tě posílí!
wan
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Druhý týden

Příspěvek od wan »

Indiáni, indiánky, indiánčata,

my zdatní plánovači pojedeme na druhý týden celá rodina. Předběžně myslíme, že bychom byli na dolní louce u Ablákelovců.

Radek
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhý týden

Příspěvek od Radek »

Já si dovolím doplnit, že se jedná o 27.7. - 2.8.
My tam máme kolizi s Barčiným táborem, který je ale už zase v kolizi s dalším plánem, takže se zatím klasicky neumíme vyjádřit.

Olowan

Příspěvek od Olowan »

Což nikoho nepřekvapí...

Radek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

...jak nám tam bylo loni bez těch žen krásně....

Hrstkas

Příspěvek od Hrstkas »

Poraďte nám, prosím. Druhý týden je ten hardcore, nebo softcore? (Máme sice náčelníka v rodině, ale jinak jsme dost bledé tváře).

Wicanhpi

Příspěvek od Wicanhpi »

Hrstkas píše:
24.1.2020 16:24
Poraďte nám, prosím. Druhý týden je ten hardcore, nebo softcore? (Máme sice náčelníka v rodině, ale jinak jsme dost bledé tváře).
Druhý týden je soft:-)!

wan
Správce fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Jak se kdo chystáte na Kosák? My jedeme 25. 7. - 1. 8.

Awa

Příspěvek od Awa »

Já se chystám matně. 25. 7. - 1. 8. má jet Dželenova parta na vodu a já jsem se letos rozhodla, že dám vodě přednost, i kdyby se kryla s tábořením.

Zas by mi ale možná bylo líto Kosák zcela vynechat, takže je pro mě alternativa i vzít si třeba na dva dny dovolenou a dorazit mimo tenhle týden. V tom případě bych se pokusila vtírnout k někomu jako návštěva. Nemám zatím představu ke komu. A samozřejmě záleží, jak budou naplněné kvóty.

okeya
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od okeya »

My s Jančou jedeme cca od 30.7-9.8 někam na spodní louku, asi do míst kde bývala Velká rodina...

Kanyapi

Příspěvek od Kanyapi »

My jsme jako náš liščí rod přihlášeni 25-1. Je domluveni i s Lili a Ani, že budou s námi v typi, pojedou tentokrát jen krátce a věříme, že se všichni nejak vejdeme.
Typi jsem klikla někam nahoru do "klasických" míst, doufala jsem v klasickou konstelaci s Jurkovicovymi a Netopyry, ale zřejmě uvidíme až na místě?

Hlavním háčkem teď je typi. Plán byl ušít si vlastní, ale coronavirus a moje opakovaně zablokovana záda nám do toho trošku hodili vidle.
Otázka zni- OloWan, budete v drumbunim typi... Nebo by se dalo případně požádat o jeho pujčení?

Olowan

Příspěvek od Olowan »

Ahoj,
no tak nějak jsme počítali s tím, že si tentokrát užijeme DB týpí my...můžu ještě zjistit, zda je ve Vydří bandě někdo, kdo jede jen na 2. týden a postavit mu týpí, ale zatím o nikom nevím.

Ještě mám dotaz stran DB šeltru, hodláte ho někdo využít? Eliška má odstředivé tendence, takže pokud šetr v týdnu 25.7.-1.8. zůstane volný, využili bychom pro jednotku Eli a Verča.

Lili a ty jedeš? myslela jsem, že se na táboření nakonec nedostaneš.

Olowan

Příspěvek od Olowan »

Tak my si nakonec můžeme, stejně jako loni, půjčit týpí od Zuzky.

Olowan

Příspěvek od Olowan »

Tak změna, došlo ke zmatku v termínech, týpí od Zuzky si půjčit nemůžeme, rádi bychom tedy využili DB týpko.

Kanyapi

Příspěvek od Kanyapi »

Olowan, moc děkujeme, že se to snažíš řešit, a nevadí, nedá se nic dělat, to je samozřejmé, že DB týpí budete mít vy. Už jsem rozhodila sítě přes Okeyu a hledám, od koho bychom si ho letos půjčili (také se spojím se Sacagaweou, jestli tam nějaké funkční nezůstalo někde ležet). Pořád je ve hře i šití, ale záda i stroje silně protestují (oba se po velké revizi okamžitě znovu rozbily).
Určitě ale něco seženeme :)

Awa

Příspěvek od Awa »

Ahoj kamarádi,
dovoluju si jen jemně upozornit, že drumbuní týpí, bedny, mikrovlnka a kotlík jsou u nás na půdě v Kralupech. Jelikož jedeme v týdnu od 25.7. na vodu a jelikož se znám a budeme děsně balit na poslední chvíli, jsem pro všechno to vyzvednout trochu v předstihu. Klíče od Kralup mám já, nebo se na vyzvednutí lze domluvit s mojí mámou.

Odpovědět