A co Severní? Nebo vandr?

Co tě neskosí, to tě posílí!
Odpovědět
Wicanhpi

A co Severní? Nebo vandr?

Příspěvek od Wicanhpi »

A co letos místo Kosáku zavítat do Severního?
Zahrada, rybník 3 minuty, lesy, bobři... Možná by šlo nedaleko domluvit i postavení týpí či pár šeltrů.

Anebo nějaký pořádný vandr? Přechod Šumavy? To by bylo žúžo! Já bych tak na 4 dny jela....:-)

Wičanhpi

Lili
Kontaktovat uživatele:

Re: A co Severní? Nebo vandr?

Příspěvek od Lili »

Ahoj, já do Severního kdykoli ráda pojedu!
Lili

Olowan

Příspěvek od Olowan »

Ahoj, nevím, zda jste zaznamenali. Zítra (18.5.) bude spuštěno přihlašování na táboření. Limit je 100 lidí na každý týden. My chceme jet 25.7.-1.8. na dolní louku s Vydrama (pokud se nám tedy podaří vejít se do 100hlavého limitu). Tak třeba se s někým potkáme?
https://www.woodcraft.cz/index.php?righ ... =1375&sid=
POkjedeme i na nějakou z travních brigád, jen ještě nevíme, na kterou.

Wicanhpi

Příspěvek od Wicanhpi »

Ahoj,
my letos nepojedem. Máme jiné rekreační možnosti, tak ať se raději vejde někdo, kdo o to opravdu moc stojí.

Mimochodem, v druhé půli července se uskuteční vandr od pátečního večera do středečního večera. Určitě jedu já a Janek, doufáme, že se přidá Awa, a kdokoli další je velmi vítán. Termín upřesníme dle dohody s účastníky a místo dle toho, kam kdo touží jet. Mně je to ouplně fuk:-):-):-)!

Na chalupě je kdykoli kdokoli vítán. V červnu zřejmě nakonec budem s Čendou v lázních - koronavirová opatření nesou změny:-), ale můžem chaloupku půjčit. a
První týden v červenci už tu je plno, ale jinak tu jsme a chcem být takřka furt.

Zdraví

Grýni

Lili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lili »

Ahoj, já bych se moc ráda přidala, můžeme s Ani 26. - 1. 8. Vejdeme se k někomu?
(Zarezervovala jsem se na dolní jako samostatné týpko, bez místa to možné nebylo.)
Lili

Olowan

Příspěvek od Olowan »

My jedeme také tento týden, ale jsme v týpí s Kronikovými. Dole ve skupině Vyder, stejně jako loni.
Budeš mít do týpí nějakého parťáka? Kany jako loni?

okeya
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od okeya »

My jedem s Wichakou a spol od cca 30 do 9 na spodni louku nekam dozadu kde nebude Velka rodina.

Lili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lili »

Olowan píše:
26.5.2020 21:39
My jedeme také tento týden, ale jsme v týpí s Kronikovými. Dole ve skupině Vyder, stejně jako loni.
Budeš mít do týpí nějakého parťáka? Kany jako loni?
Nemám ani týpý, ani parťáka... Týpí jsem tam jen virtuálně přihlásila :) Kany chce jet sama se svým klanem.
Lili

Odpovědět