sněm 2022 (snad Hradiště)

Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Awa »

Kamarádi, jsem fakt ťuňťa, měla jsem na sněm Hradiště založit nové vlákno a diskusí o Hradišti nezamořovat historické vlákno o všech sněmech minulých a budoucích. Diskusi o sněmu 2022 tedy přesouvám na toto nové vlákno. Kdo chce koukat na původní příspěvky, jsou zde: viewtopic.php?t=554
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Awa »

Děkuji všem za vaše rychlá vyjádření a zaslání čísel OP, CP, RČ, VR, KP a HF. Chybí teda Janča - je to tak OK?
Stran termínu převažuje opatrná či jasná podpora října. My jsme chtěli v září, ale přizpůsobíme se, a Okeya snad bude mít štěstí a stihne cizinu i sněm.
Termín výstupu teda do žádosti píšu 28. října. Možná hned první den po příjezdu, ale snad by to vojáky mohlo nejmíň iritovat (nebo naopak nejvíc? Fakt netuším.)
Žádost posílám na újezdní úřad hned jak mi ji Dželen naskenuje.

A hnedle se objevuje další věc k řešení: ubytování. V okolí není moc možností, je tedy záhodno jednat. Otázka: kdy se kdo chystáte přijet? Ve čtvrtek 27. října, a být tam 3 dny, nebo už třeba v úterý 25. října a strávit tam podzimní prázdniny?
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od okeya »

Ahoj. Omlouvám se za celkovou zmatenost - zčásti je to u mě normální, zčásti to bylo proto, že jsem balil na dovolenou a byl v časovém presu a nakonec to je také proto, že asi pojedu v listopadu zase do Indonésie a zatím není úplně jasné kdy a na jak dlouho. Díky za shovívavost. Howgh.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Wicanhpi »

Ahoj,
my s jistotou můžeme od středy večer do neděle...
Děkujeme!
Grýni
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Olowan »

já až od čtvrtka
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Awa »

Tak vojáci nám vstup do vojenského prostoru nepovolili. Nemáme k tomu zákonný důvod (z toho vyvozuju, že drumbuní sněm je nezákonná akce). Oznamuje se láskám vašim, že na újezdním úřadě smysl pro humor neměli.

Mno, další na řadě je tedy Královecký Špičák. To vám je díra!!! Jako to okolí. Je to vrchol Broumovské vrchoviny, ale jak na potvoru od Broumova dost z ruky. Chvilku mi trvalo se s tím smířit. Ale nezoufejme, země česká je na krásy bohatá i v takové *****. Takže těšit se můžeme na
  • Hornický skanzen v Žacléři
  • Dělostřeleckou pevnost Stachlberg (lepší než Hanička, protože nebyla po válce přestavována)
  • Růžový palouček, kde se Komenský loučil s vlastí
  • Nebo výstup na Rýchory
Takže kdo jede? Jinými slovy - pro kolik lidí mám shánět ubytování? Od středy večer nebo od čtvrtka večer?
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Wicanhpi »

My jedem, můžeme od středy večer, takže žádná změna.
Grýni
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od wan »

Tak to je teda Awa škoda, že tvoje zelené srdce nezdolalo zelené mozky 🙁 Ale díky moc za snahu!

Já se k alternativní verzi nepřidám, takže netřeba mi hledat postýlku.

Olowan se asi ještě ozve sama, ale pokud vím, tak nejede ona ani naše holky.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Olowan »

Ahoj, chvilku to vypadalo, že holky budou mít tábory. Jenže nemají a s bandou starochů se jim nikam nechce...Takže budu s nimi. Dokud ony chtějí být se mnou. Užijte si to bez nás.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Awa »

S jakou bandou starochů?? Přivezeme nejmladšího účastníka!?!

Probrali jsme to nad diářem a my jedem až od čtvrtka večer.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Awa »

wan píše: 18.9.2022 13:48 Tak to je teda Awa škoda, že tvoje zelené srdce nezdolalo zelené mozky 🙁 Ale díky moc za snahu!
Dželen měl teorii, jestli snad ztráta smyslu pro humor nesouvisí s aktuálním děním na Ukrajině. Takže s Hradištěm jsme ještě neskončili. Za rok jim pošleme tu žádost znova.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Awa »

Ahoj kamarádi,

tak aktualizace: po dlouhém zvažování jednám s majitelem o pronájmu této chaloupky: https://www.e-chalupy.cz/krkonose/ubyto ... i-9474.php. Počítali jsme cenu (8000,- za chaloupku + elektřina, která může dost nastoupat - odhadli jsme klidně 3000,-), je dost vysoká, ale jedinou nalezenou o něco levnější možností je ubytovna v místním kulturním domě.
Vejdeme se tam jen tak tak - jedno Jurkovičovic dítě buď na karimatce na zemi, nebo půjdou srazit postele (což nevíme předem). Každý další člověk na karimatce na zemi nebo v dětské postýlce (kterou koloušek nevyužije). Volila jsem tuhle možnost kvůli ceně (větší chalupa - vyšší cena) a protože jste se nikdo jiný neozvali, ale samozřejmě - Olčo, Okeyo - pojeďte.
Bacha, povlečení buďto vlastní, nebo za 100 Kč na postel.

Vzhledem ke krátké době se mi jeví program poměrně jasný:
  • v pátek aklimatizační výstup na Rýchory
    v sobotu na Královecký Špičák
    v neděli hornický skazen v Žacléři. Prohlídku jsem objednala na 11 hodin.
Máte-li návrhy na změny, sem s nimi, pokud možno brzy. Díky.

Pevnost Stachelberg je bohužel dlouhodobě uzavřená.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Awa »

Jelikož mám vždycky po roce problém si vzpomenout, co s sebou na sněm, otvírám další téma. Takže:

každý
  • povlečení: buďto vlastní, nebo za 100 Kč na postel.
  • šerpa
  • plavky
společné
  • drumbuní konvička - kdo ji má?
  • vlajka - kdo ji má?
  • drumbuní náčelnická tyč (skoro se to obávám napsat) - kdo ji má?
  • dekrety na OP: mám jich 8. Budeme potřebovat víc? Já žádné pero nemám, Dželen též ne.
  • dekrety na tituly - mám 3 - stačí? :D
  • dekrety na korálkové činy - mám 8 - stačí?
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od wan »

Tyč je u nás a vlajka asi taky (resp. je u nás vlajka a pochybuju, že osobní). Konvička nevím, nevylučuji.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Re: sněm 2022 (snad Hradiště)

Příspěvek od Olowan »

Konvička u nás není.
Odpovědět