Nové tyče na týpí

Odpovědět
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 294
Registrován: 19.4.2004 9:55

Nové tyče na týpí

Příspěvek od Awa »

Kamarádi, s odkazem na viewtopic.php?t=1105 připomínám, že bychom měli obměnit drumbuní tyče na týpí. Hlásí se někdo do akce? První krok je asi jednání s Tokaheyou…

Druhý opracování tyčí. Na dřevní brigádě, tj. 13.-14. dubna?
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 321
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové tyče na týpí

Příspěvek od Radek »

Chystáte se někdo toho 13-14.4.? Nějak bych se tam asi dostal, ale bude to hodně na sílu. Nicméně vono se to samo neudělá, že áno :roll: .
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 294
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Nové tyče na týpí

Příspěvek od Awa »

Radek píše: 2.4.2024 12:53 Chystáte se někdo toho 13-14.4.? Nějak bych se tam asi dostal, ale bude to hodně na sílu. Nicméně vono se to samo neudělá, že áno :roll: .
No, reakce jsou tak vlažné, že 13.-14. dubna asi můžeš vypustit.
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 321
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové tyče na týpí

Příspěvek od Radek »

Děkuji, tenhle termín teda vypouštím - ono sice směrem k prázdninám bude s volnem hůř a hůř, ale nějak to dopadne. Chtělo by to mít připravený aspoň hrubý materiál, opracovat se to dá i v průběhu táboření, staré tyče ještě jedno léto asi přežijou.
Kanyapi
Příspěvky: 3
Registrován: 16.2.2018 23:47

Re: Nové tyče na týpí

Příspěvek od Kanyapi »

Radku, my tam jedeme s Viki, ale zatím nemáme čím :) Vlak to jistí, ale radši bych z časových důvodů auto. tak jsem ve fázi poptávání mezi těmi, co jedou.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 294
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Nové tyče na týpí

Příspěvek od Awa »

Mluvila jsem teď s Tokaheyou. Říkal, že na to, aby tyče v průběhu brigády vytěžili a odvezli z lesa do dřevárky, jede na brigádu moc málo lidí. Ale pokusí se vytipovat místo, kde by se tyče daly natěžit a domluví jejich pozdější těžbu (námi) s místním lesů pánem.
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 321
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové tyče na týpí

Příspěvek od Radek »

Kanyapi píše: 10.4.2024 21:25 Radku, my tam jedeme s Viki, ale zatím nemáme čím :) Vlak to jistí, ale radši bych z časových důvodů auto. tak jsem ve fázi poptávání mezi těmi, co jedou.
Tůdle zprávu jsem propásl, pajdon :roll:
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 294
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Nové tyče na týpí

Příspěvek od Awa »

Aha, tak věc se “vyřešila” sama. Tokaheya z brigády nepřivezl žádné zprávy o místě výskytu tyčí. Sám v lese prý nebyl (sanovali prasaty rozryté louky) a ti, co byli, nic vhodného nenašli. Doporučuje nám potoulat se po okolí a soušky vyhledat samostatně, jejich těžbu pak s revírníkem domluví. Tak nevím - jestli si tam udělat výpravu ještě během jara a prozkoumat okolí… nebo máme program na táboření?

Chápu teda, že odkladem možná ztratí prácechtiví dobrovolníci motivaci 😉, ale co už.
Odpovědět