Týpí

Sledování majetku Drum Bunu
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

Co kdybychom debatu o zpoplatnění půjčení týpka nechali na sněm? Myslím, že teď to přes tlach nevyřešíme. Jsem pro, teď Irí to týpko půjčit zadarmo. Je někdo proti? 8)
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Příspěvek od Wicanhpi »

Ráda bych taky přispěla troškou do mlejna. Takže - co jsem já čuchala qedení Tussilaga, týpko jsme si podle mě půjčily tak jednou. Zatímco ostatním jsme nějaké půjčovaly každé prázdniny, a to často i několik. Zatímco kmen s patnácti nezletilými děvčaty byl schopen si týpí ušít a zásobovat jimi mnohé okolní kmeny - nic proti, dělaly jsme to rády, proč ne, kmen, v němž je patnáct dospěláků, všech výdělečně činných, takové akce schopen není. Což mi tedy začíná už po těch letech zvedat žluč. Chápu, že když kmen začíná,..... atd. Jenomže zatímco Severní hvězda, Strážci údolí, skauti ze střediska XY a tak dále si nakonec nejpozději do dvou let vlastní týpko ušili, milé zlaté Tussilago dál vesele počítá s tím naším.

Vzhledem k tomu, že mají dotace, bych se osobně vůbec nestyděla za výběr poplatku. Protože že nám to týpko nejpozději do tří let odejde, je jasné jako facka. Waše Wič
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Týpí i s liningem si odvezl Medvěd, manžel Lasíka, v neděli 2. 7. Byli ještě jednou upozorněni, aby mysleli na včasné vrácení. Než se dohodneme, půjčili jsme jim ho protentokrát ještě zadarmo.

Na jejich obhajobu lze říci, že plánovali, seč nezvládli týpí opatřit. Nejsem si jist, ale co se pamatuji (podle informací od Anpao) se dokonce chystají týpí koupit ušité, nikoliv látku, což si myslím znamená cca dvojnásobnou cenu.
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

Lasíci ho dnes přivezli, takže je u nás.
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Typičko si užilo zimní táboření na Vápně a teď smrdí v klubovně Ťapáčů. Iva s Mokroušem ho tam dneska večer rozhodí a v pondělí si pro něj zase přijdu a odnesu k sobě domů. Lining naproti tomu smrdí stále u mě doma a čeká, až na balkóně uschne šeltr, aby se tam pak taky provětral.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

U oloWAN na Pankráci
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

má půjčené Tussilago
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Myslím, že už je zase zpátky, ne?

Lili by ho ráda pro KID 8.-14. 6. (= rezervace :-) )
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Příspěvek od Awa »

Tuším, že po letošním sněmu Ligy (září 2009) je u Jerryho - i s liningem.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Týpí

Příspěvek od wan »

Po ligovém tábořku je u nás ve sklepě.
Uživatelský avatar
okeya
Příspěvky: 185
Registrován: 20.4.2004 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Týpí

Příspěvek od okeya »

Je v Neratovicích na půdě a pokouší se uschnout :-) (lining už jest suchý)
Uživatelský avatar
Awa
Příspěvky: 291
Registrován: 19.4.2004 9:55

Re: Týpí

Příspěvek od Awa »

Kamarádi, nechci malovat čerty na zeď či být obviněna z šíření poplašné zprávy, ale když jsme kolíkovali teď na Silvestra na Vápně typičko, udělalo se na spodním okraji jedna, dvě, pět (deset?) děr či dírek. Ono to teda při spodním okraji není zas až taková trága, zvlášť když dáváme poutka na kamínky (takže jdou snadno přendat o kus vedle), navíc kdo říká, že tábořit se dá jen v bezvadném, ale možná je to (v duchu silvestrovské debaty s Jankem) příznak blížící se katastrofy. V krátkodobém horizontu to musíme opravit, v dlouhodobém asi začít šetřit na novou střechu nad hlavou.
Uživatelský avatar
Lili
Příspěvky: 101
Registrován: 29.11.2007 16:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Týpí

Příspěvek od Lili »

Včera jsem za podpory vietnamského čaje zašila 3 (tři) dírky, pobavila se nad chemoprenem či čím zalepenou škubou a došla k závěru, že bychom možná mohli používat oblázky. Tak doufám, že to byla přeci jen spíš poplašná zpráva, než moje pokročilá krátkozrakost.
Lili
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Re: Týpí

Příspěvek od Wicanhpi »

Na Kamýku, leží tam v komoře patřící k Wičanhpinu bytu.
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Týpí

Příspěvek od wan »

S mezizastávkou u Radka a Malči bylo na táboření. Teď je na Ruské.

- má roztrhlou chlopeň (tu jsme roztrhli my, zbytek už byl)
- vpravo pod vchodem už se látka trhá
- má malou propálenou dírku ve druhém pruhu asi 2,5 metru vysoko vpravo nade dveřmi
- nemá pytel
- nemá provaz na svázání trojnohy a tyčí
Odpovědět