Půjčení auta

Wič, Wan, Radek, Olo, Metr a Klokša v Americe
Uživatelský avatar
Olowan
Příspěvky: 363
Registrován: 14.4.2004 22:11

Příspěvek od Olowan »

Tak tomu rikam diskriminace :cry: To bydleni v Bromxu uz je jiste nebo je ve hre jeste Monika? A nebylo by pak levnejsi se na auto vykaslat a jezdit mestskou dopravou :?: Pak by teda asi padl vylet mimo NY, ale zase bychom mohli na ten jeden den do zabavniho parku 8)
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

HA!

U Nationalu to vychází na 382 USD!!!
Zkouším dál...

Mára silně zpochybnil cenu u Atlantisu a tvrdí, že DPH si přidat nesmějí (plnění v zahraničí). Tak uvidíme, co z toho vyleze.
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

Olowan píše:Tak tomu rikam diskriminace :cry: To bydleni v Bromxu uz je jiste nebo je ve hre jeste Monika? A nebylo by pak levnejsi se na auto vykaslat a jezdit mestskou dopravou :?: Pak by teda asi padl vylet mimo NY, ale zase bychom mohli na ten jeden den do zabavniho parku 8)
To se pochopitelně týká trvalých pobytců.
Myslím, že to furt ještě vychází líp s autem než bez (cesta do centra okolo 25 USD/os), navíc pokud budem bydlet u Moniky tak zas musíme dojíždět, denně to takových 30 USD na osobu dá. Krát šest lidí krát tři dny - pětistovka jen to fikne.
Máme další téma na sobotu...
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Příspěvek od Wicanhpi »

V patek pro vas na letiste prijet nemuzu, i kdyz bych celkem rada, ale pracuju do peti. S ostatnimi dny zatim nevim nic, dejte mi cas do pristiho pondeli, kdy dojde na lamani chleba - doufam, ze ne holi. Opatrujte se, Wic
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

Tak jsem rezervoval (na chudáka Wanigisku) to velký auto v Denveru, ale se dvěma problémy:
:arrow: nedokážou zaručit CD, ale to je snad standart
:arrow: nějak špatně jsem si vyložil kolonku "3 additional drivers" - neznamená 1+3 další řidiči, ale právě 3 řidiči. Za dalšího se mi platit nechce, proto navrhuji napsat tam pány (jelikož Wič se vrací dřív, Olowan teče mlíko po bradě a Klokša dlouho neřídila a zdá se, že se do toho nehrne) s tím, že dámy budou drajvovat ve dne a na venkově a pánové v noci a ve městech, prostě na rizikových místech.
Můžem se pochopitelně dohodnout i jinak (např. pojistit nevyježděnou Klokšu oproti některému ojetému pánovi) a taky uvidíme, kolik by stál ten další řidič (u Hertzu 35 USD, což by šlo, Alamo nevěděli)
Uživatelský avatar
wan
Správce fóra
Příspěvky: 526
Registrován: 14.4.2004 21:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wan »

Radek píše:"3 additional drivers"
To je teda drsnej reklamní trik, slovo additional se podle mne nedá vyložit jinak, než jak sis ho vyložil. O kolik by to bylo levnější bez "3 additional drivers"? :?
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

Bez toho to bylo u konkurence za 40 400 plus 6 USD za dalšího řidiče a den, takže se to nevyplatilo. Na druhou stranu jedna slečna mi řekla 4 řidiči, dnešní slečna vystavující fakturu 3. Na www Atlantisu píšou "v ceně tarifu Alamo Gold je i oprávnění k řízení auta dalšími osobami".
Zkusím se ještě poptat jinde a juknout na www Alama - po neděli.
Uživatelský avatar
Wicanhpi
Příspěvky: 267
Registrován: 17.4.2004 0:05

Příspěvek od Wicanhpi »

Clovece, to je teda zahada, nam psali additional drivers jenom ty pomocny, ten jeden normalni prece neni pomocny. Takze kdyz jsme si pujcovali auto do Wasingtonu, Monika byla driver a ja additional driver. Cha cha, ti v tom teda maji maglajz. :roll:
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 318
Registrován: 14.4.2004 21:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek »

Tak jsem dneska vyzvedl vauchery na auta:
Denver
:arrow: slečna je blbá (ale hezká...), my jsme chytrý - máme opravdu 4 řidiče (Hendl + 3)
:arrow: minivany mají standartně CD
:arrow: depozit si z karty nestrhnou, jen si opíšou číslo
:arrow: další řidič 5 USD/den (neřešil bych to)

New York
:arrow: při převzetí musíme zaplatit plnou nádrž a pak je v našem zájmu dojet s co nejprázdnější
:arrow: spoluúčast na cokoliv je 100 USD, dá se připojistit za 20USD (?) na den
:arrow: další řidič 6 USD/den
Odpovědět